Çalışma Saatleri

7/24 Hergün Aktif

Telefon

0332 321 51 60

0332 321 51 60

Neden Bizden Hizmet Almalısınız ?


Yılların verdiği tecrübe ve teknik donanımımızla yıllardır bu alanda servis hizmeti veriyoruz. Kaliteli ve güvenilir servis anlayışını kendine prensip edinmiş bir servis alarak, kurulduğumuz günden bugüne hizmet bölgelerimizi genişlettik. Konya'da bulunan merkez servisimizle yıllardır Konya ve çevresinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Bünyemizde barındırdığımız gezici servis araçları sayesinde de Konya bölgesinde ki tüm semtlere 7 GÜN / 24 SAAT servis hizmeti veriyoruz.

Servis Hizmetimizin Artıları

Kombi Servisi, kombilerinizin iyi çalışması için düzenli bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Kombi Servislerinden alınacak olan Kombi Servisi hizmetleri sayesinde, müşterilerin zarar görmesi engellenir. Kombi Servisi hizmeti sayesinde cihazlarınızın performansı yükselir. Kombi Servisinin hizmetini aldıktan sonra cihazınızın verimliliğinin nasıl değiştiğini fark edebilirsiniz. Kombi Servislerinin hizmetlerinin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesinin artısı cihazların daha iyi hizmet sunabilmesidir.

  • Kaliteli Hizmet
  • Güleryüzlü Uzman Ekip Kadrosu
  • Hızlı Ve Güvenilir Hizmet
  • Müşteri Memnuniyeti
Eşyalarınızı güvenilir servis haricinde ki servislere emanet etmeyiniz !

Misyonumuz

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

Eşya seçiminiz kadar servis seçiminizde önemlidir.

Vizyonumuz

Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülkelerde, sektörlerde lider konuma yükselmek.

15

Yıllık Tecrübe

50.000

Müşteri Ağı

10000

Kombi Satışı

10

Yıldır En İyi Hizmet Kalitesi